KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10312030
nr 1031 2030
Bengt Härdelin
(f. 1928), Sverige
Akvarell, Bengt Härdelin (f. 1928), signerad, 20x26 /33x42 cm
Bengt Härdelin, svensk målare född i Bollnäs 1928.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 april 2016
kl 20:51:12
18/4 20:46:12